2018.08.30
Tanévkezdés - tudnivalók

NAPIREN, HETIREND

A 2018/2019-es tanévre elkészültünk az új napi- és hetirendekkel:

BÖLCSŐDE
napirend
hetirend

ÓVODA
  napirend

Az óvodások napirendjében (a megjelölt időzónán belül) csoportonként a tevékenységek korábban/később kezdődhetnek illetve végződhetnek. Az egyes csoportok pontos napirendjét keressék az érintett csoport faliújságján!

hetirend
Az egyes csoportok részletes hetirendjét keressék az érintett csoport faliújságján!

A játékos angolnyelv-oktatás, az iskola-előkészítés, a testnevelés foglalkozások, valamint az úszás-és korcsolya oktatás szerves része szakmai programunknak.

A játékos angolnyelv-oktatásról és az iskola-előkészítésről bővebben honlapunkon is tájékozódhat.

TERVEZETT KÖZÖS PROGRAMOK A 2018/2019-ES TANÉVBEN

A 2018/2019-es tanévre  is számtalan programot, meglepetést tervezünk.
Néhány esetben számítunk az egész család közreműködésére is.

programok 2018/2019

A táblázat tájékoztató jellegű, a pontos dátumról mindig az aktuális esemény előtt értesítjük Önöket. A családokkal tervezett közös programokat, melyre a család apraja-nagyját is várjuk szeretettel, a táblázatban a „családos” szóval jelöltük meg.

VÁRHATÓ NYITVA TARTÁS 2018-BAN

Sok családnak már most terveznie kell a 2018-ra még megmaradt szabadságát.
Az alábbi nyitvatartási rend közzétételével segítséget szeretnénk nyújtani a gyermekeikkel együtt töltött idő megszervezésében.

VÁRHATÓ NYITVA TARTÁS 2018. II. félév

2019-ben a nyári szünetet 2 hétre tervezzük, pontos időpontjáról januárban tájékoztatjuk Önöket.