Köszöntő

Kedves Gyerekek és Szülők!

Óvodánk a Mozgásműveltség fejlesztő óvodai nevelési program, valamint Bölcsődénk életkorhoz igazodó Bölcsődei szakmai program alapján végzi nevelőmunkáját.

Nevelési elveink alapja, hogy minden kisgyermek egyedi és különálló személyiség,
amiből adódóan egyéni
bánásmódot és saját fejlődési ütemének megfelelő differenciált fejlesztést igényel.
Továbbá célunk az,hogy a gyermekek fokról fokra magasabb fejlettségi szintre jussanak, elérve végül azt a szintet, amely optimális kiindulópontja az iskolakezdésnek.

A Mackó-Kuckó Mozgásfejlesztő Óvoda és Bölcsőde ezeknek az igényeknek a kielégítését
szakértő, türelmes és tapasztalt gondozónők és óvónők segítségével valósítja meg.

Meggyőződésünk, hogy a gondozónőnek, az óvodapedagógusnak és a szülőnek együttesen
kell részt venniük
a gyermek nevelésében,
ezért rendkívül fontosnak tartjuk a szülőkkel való hatékony kommunikációt és szorgalmazzuk aktív részvételüket az intézmény életében.

Várunk mindenkit szeretettel!

Patócs Béláné (Zsuzsa) intézményvezető