Szakácskönyv Mackó-Kuckó módra

Központi faliújságunk legnépszerűbb dokumentuma a heti étlap. Ha reggelente az intézményünkbe lépve a többi információról el is sikkad a tekintet, az aznapi menüre mindenki, gyerek és felnőtt egyaránt kíváncsi.

A Mackó-Kuckó Óvoda, Bölcsőde azon ritka intézmények egyike, amely saját főzőkonyhával büszkélkedhet. A reggelit, az ebédet, az uzsonnát helyben készítjük el gondosan ügyelve a gyermekek kiegyensúlyozott, egészséges étkezésére.

Az óvodában nem ilyen az íze! Hányszor és hányszor szembesültünk már ezzel az édesanyákat elkeserítő kijelentéssel. Újonnan induló cikk-sorozatunkban a heti menüsorból mindig kiemelnénk egy-egy különlegességet. A receptet, fortélyokat ismertetve pedig segítséget nyújtanánk azoknak, akik otthon „szakácsokként” kipróbálnák magukat.

RECEPTEK

CSICSERIBORSÓ KRÉM