Rendkívüli bezárás

Kedves Szülők!

Korábbi tájékoztató levelemben arról értesítettem Önöket, hogy a koronavírus fertőzés megelőzésének érdekében előre láthatólag 2020. március 27-ig a Mackó-Kuckó zárva tart.

Sajnos a világban és közvetlen környezetünkben is a járványügyi helyzet egyre csak romlik, minden nap újabb és újabb korlátozó intézkedéseket hoz a kormány, ezért zárva tartásunkat bizonytalan ideig meg kell hosszabbítanunk.

Ügyeletet nem tartunk a kevés létszámú, de mégis csoportban tartózkodó gyermekek, azok családjai és az óvodásokra, bölcsődésekre vigyázó kollégák védelmében.
Fenti döntésünket alátámasztva a teljes bezárásra és az esetleg fennálló ügyelet megszűntetésére szólított fel minket is Pomáz polgármestere. A pomázi önkormányzati óvodák, bölcsődék március 18-tól szintén nem tarthatnak már ügyeletet.

Ha bármilyen kérdésük van, forduljanak hozzám bizalommal!

Március 23-tól telefonon már nem leszünk elérhetők, de továbbra is folyamatosan olvassuk az e-maileket (info@mackokuckoovoda.hu).

Az intézmény nyitásáról időben értesítem Önöket.

Megértésüket és együttműködésüket köszönöm!

igyázzanak magukra, családjukra!
Jó egészséget kívánok!