2024.06.17
Dajka nénit keresünk
A Mackó-Kuckó Mozgásfejlesztő Magánóvoda és Bölcsődében DAJKA munkatársat keresünk.
Feladatok:
- a gyermekek gondozásának támogatása együttműködve a gondozónőkkel és az óvónőkkel
- a gyermekek környezetének rendben tartása (takarítási teendők, étkeztetés, udvarrendezés stb.)
Elvárások: középiskolai végzettség
Előny: dajka képesítés
Olyan gyermekszerető, munkájára igényes kollégát keresünk, aki egy lendületes, összetartó fiatalos csapat méltó tagja lehet.
A dajka nénik feladata nem is gondolnánk mennyire sokrétű, összetett: a gyermekek gondozásának támogatásától, a takarítási teendőkön, az étkeztetésen át számtalan területet foglal magába. Azt szoktam mondani, ők a Mackó-Kuckó Jolly Joker-ei. Észrevétlenül dolgoznak, de ha éppen nem ott vannak vagy dolgoznak, ahol szükséges, azt bizony igen csak észrevesszük. Éppen ezért szeretnénk a legrátermettebb, a mackó-kuckós csapatba leginkább passzoló kollégát megtalálni.
Intézményünkről bővebben honlapunkon tájékozódhat: www.mackokuckoovoda.hu
Munkavégzés helye: 2013 Pomáz Mártírok útja 22.
Munkaidő: heti 40 óra
Kezdés várható időpontja: 2024. augusztus
A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: info@mackokuckoovoda.hu