2022.09.02
Tanévkezdés tudnivalók

NAPIREND, HETIREND

A 2022/2023-as nevelési évre elkészültünk az új napi- és hetirendekkel:

BÖLCSŐDE
napirend
hetirend

ÓVODA
napirend

Az óvodások napirendjében (a megjelölt időzónán belül) csoportonként a tevékenységek korábban/később kezdődhetnek illetve végződhetnek.

hetirend
Az óvodások hetirendjének kialakításáig kis türelmüket kérjük.

A játékos angolnyelv-oktatás, az iskola-előkészítés, a testnevelés foglalkozások, valamint az úszás- és korcsolya oktatás szerves része szakmai programunknak.

TERVEZETT KÖZÖS PROGRAMOK A 2022/2023-AS NEVELÉSI ÉVBEN

A 2022/2023-as nevelési évre is számtalan programot, meglepetést tervezünk.
Néhány esetben számítunk a családok közreműködésére is.

programok 2022/2023

A táblázat tájékoztató jellegű, a pontos dátumról mindig az aktuális esemény előtt értesítjük Önöket.

A családokkal tervezett közös programokat, a táblázatban a „családos” szóval jelöltük meg.

Felhívnám a figyelmüket arra, hogy a járványhelyzet súlyosbodása esetén a családosnak meghirdetett rendezvényeket zárt körben, csak a gyerekekkel közösen, a délelőtt folyamán tartjuk meg.

VÁRHATÓ NYITVA TARTÁS 2022-BEN

Sok családnak már most terveznie kell a 2022-re megmaradt szabadságát. Az alábbi nyitvatartási rend közzétételével segítséget szeretnénk nyújtani a gyermekeikkel együtt töltött idő megszervezésében.

Felhívnám a figyelmüket arra, hogy október 15., szombatot munkanap átrendezés miatt munkanapnak nyilvánították (október 31-ét, hétfőt dolgozzuk le). Azonban a Mackó-Kuckó október 15-én zárva tart.

VÁRHATÓ NYITVA TARTÁS 2022. II. félév

2023-ban a nyári szünetet 2 hétre tervezzük, pontos időpontjáról januárban tájékoztatjuk Önöket.