2022.05.23
Óvodapedagógust és pedagógiai asszisztenst keresünk

Családias hangulatú magán óvodánkba ÓVODAPEDAGÓGUST és PEDAGÓGIAI ASSZISZTENST keresünk.

Új kollégáinkat lendületes, fiatalos csapat várja, valamint egyedi, előnyös munkafeltételek: kis létszámú, életkor szerint homogén csoportok; jól felszerelt csoportszobák; változatos mozgás- és készségfejlesztő eszközök; számtalan program. Saját főző-konyhánkon étkezést biztosítunk.

Nevelési programunkból adódóan nagy hangsúlyt fektetünk a mozgásfejlesztésre, mellyel szükséges azonosulnia a jelöltnek. De mégis a legfontosabb az, hogy leendő kollégánk szeresse a gyerekeket.

Óvodapedagógus esetében: nem csak óvodapedagógus végzettségűeket, hanem jelenleg óvodapedagógus tanulmányukat folytatókat is szívesen látjuk.

Pedagógiai asszisztens esetében: „pedagógiai- és családsegítő munkatárs” végzettségűek jelentkezését várjuk.

Címünk:
Mackó-Kuckó Mozgásműveltségfejlesztő Óvoda, Bölcsőde
2013 Pomáz, Mártírok útja 22.

Kezdés várható időpontja: 2022. augusztus

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük:
info@mackokuckoovoda.hu

Intézményünkről bővebben honlapunkon tájékozódhat: www.mackokuckoovoda.hu

Várjuk szeretettel az érdeklődőket!