Nyitva tartás

A Mackó-Kuckó Mozgásfejlesztő Óvoda és Bölcsőde a szülők igényeinek szem előtt tartásával meghosszabbított nyitvatartással működik,

hétfőtől-csütörtökig 7.00-18.00-ig
pénteken                   7.00-17.00-ig

ami különösen az elfoglalt szülők időbeosztásához való igazodást biztosítja.

Játék, mozgás és folyamatos fejlődés gyermekének, nyugodt szabadidő és munkaidő Önnek!

VÁRHATÓ NYITVA TARTÁS 2019/2020-AS NEVELÉSI ÉV
2020. május 18. - augusztus 31.

Június 1., Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap. Bölcsődénk és óvodánk ezen a napon zárva tart.

Bizonyára sokak segítségére lesz az a változás, mely szerint nyári szünetet 2020-ban nem tartunk a Mackó-Kuckóban.

Azonban felhívnám a figyelmüket arra, hogy a munkanapnak való nyilvánítás ellenére augusztus 29-én, szombaton zárva vagyunk.

Augusztus 20-a ebben az évben csütörtökre esik, augusztus 21-ét, pénteket pedig pihenőnapnak nyilvánították. Augusztus végén így 4 napos hosszú hétvégére számíthatunk. Augusztus 29-e, szombat viszont munkanap, augusztus 21-ét, pénteket dolgozzuk le.