2021.09.06
Délutáni fejlesztő foglalkozások

Köszönjük a fakultatív foglalkozásokkal kapcsolatos visszajelzéseket. Az érdeklődéseket felmérve az alábbi délutáni foglalkozásokat fogjuk elindítani:

- Mocorgó (mini- és kis csoportosoknak)
- Zeneovi (csak a mini- és a kis csoportosoknak)
- Iskolaelőkészítő ovi sakk (középső- és nagy csoportosoknak)

(A középső- és nagy csoportosoknak szánt Zeneovira illetve a Nagy vagy! tornára nem érkezett kellő számú jelentkezés.)

foglalkozások rövid bemutatása

foglalkozások hetirendje

Október 4-e hetétől indulnak a Mackó-Kuckóban a délutáni fakultatív foglalkozások.
A foglalkozásokon azoknak a gyerekeknek a jelenlétére számítunk, akiknek szülei a csoport faliújságján lévő papíron bejelölték/bejelölik, hogy érdekelné őket a program. Október 4-ig ezeket a jelentkezési papírokat a csoportok faliújságjain kint hagyjuk. Ha a foglalkozások időpontjait ismerve visszavonnák jelentkezésüket vagy úgy gondolják, hogy mégis érdekes
lehet gyermekük számára a foglalkozás, kérem jelöljék a változásokat ezeken a papírokon.

A csoportokhoz csatlakozni folyamatosan, év közben bármikor van lehetőség illetve a foglalkozás év közbeni befejezésének, lezárásának sincsen akadálya.

Október 4-e után jelentkezni, érdeklődni majd a foglalkozást tartó óvónőnél illetve Zsuzsa néninél lehet.

A FOGLALKOZÁSOKKAL KAPCSOLATOS ÁLTALÁNOS INFORMÁCIÓK:
- foglalkozások nyitvatartási időn belül intézményünkben zajlanak
- a foglalkozásokat a programra specializálódott óvodapedagógusok tartják
- kezdésük egységesen: 16.15
- a foglalkozások időtartama: kb. 30-40 perc (kb. 16.45-16.55-ig tartanak)

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!