2021.05.11
Óvónőt keresünk

Nincs is ideálisabb hely az óvónői hivatás elkezdéséhez illetve az óvónői pályán való kiteljesedéshez, mint egy családias hangulatú magánintézmény!

Új kollégánkat lendületes, fiatalos csapat várja valamint egyedi, előnyös munkafeltételek: kis létszámú, életkor szerint homogén csoportok; jól felszerelt  csoportszobák; változatos mozgás- és készségfejlesztő eszközök; számtalan program. Saját főzőkonyhánkon étkezést biztosítunk.

Nem csak óvodapedagógus végzettségűeket, hanem jelenleg óvodapedagógus tanulmányukat folytatókat is szívesen látjuk. Nevelési programunkból adódóan nagy hangsúlyt fektetünk a mozgásfejlesztésre, mellyel szükséges azonosulnia a jelöltnek. De mégis a legfontosabb az, hogy leendő kollégánk szeresse a gyerekeket.

Mackó-Kuckó Mozgásműveltségfejlesztő Óvoda, Bölcsőde
2013 Pomáz, Mártírok útja 22.

Kezdés várható időpontja: 2021. augusztus

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük:
info@mackokuckoovoda.hu

Intézményünkről bővebben honlapunkon tájékozódhat: www.mackokuckoovoda.hu

Várjuk szeretettel az érdeklődőket!