2021.01.14
Legyen hó!

Legyen hó! Persze, ha mi felnőttek beleszólhatnánk az időjárás dolgába, akkor Mikulásra, Karácsonyra vagy hétvégére rendelnénk, hogy a hétköznapi közlekedést, munkába, iskolába eljutást ne akadályozzák a járhatatlan, csúszós utak.  Legyen hó – gyerek szempontból viszont bármikor!

Globális felmelegedés ide vagy oda, azért télen még mindig legalább 1-2 alkalommal lubickolhatunk a szállingózó hópehelyek látványában és adózhatunk a „fehér takaró” adta örömöknek. Január 14-én, csütörtökön végre Pomázra is megérkezett a már régen beharangozott hóesés. Óvodásaink, bölcsődéseink minden „fehér felületet” kihasználtak és teljesen átadták magukat a hó adta élvezeteknek: volt itt szánkózás, csúszkálás, hógolyózás, hóangyalkázás és természetesen hóember építés is. A végén - ahogy illik ilyenkor - kesztyű, overál, kabát, sapka senkin nem maradt szárazon.

havas élményekről készült képeket megtalálják GALÉRIÁNKBAN.