2020.06.30
Nyárra vonatkozó információk

Végre beköszöntött a valódi nyár. Egyre többet fogunk a szabadban tartózkodni. Kérjük, hogy gyermekeik számára hozzanak be vékony sapkát/kalapot, délutánra váltóruhát illetve max. 70x140 cm-es törölközőt. A törölközőre alkoholos filccel rajzolják rá a gyermek jelét és írják rá keresztnevét. A nagy melegben a gyerekeket ebéd előtt le fogjuk zuhanyozni.

A legpraktikusabb, ha reggel gyermekeik már abban a ruhában érkeznek, amiben kimehetnek majd délelőtt a játszóterünkre, ugyanis ha az időjárás megengedi, reggeli után rögtön indulunk az udvarra. Ebéd előtt tiszta ruhát vesznek fel a gyerekek és uzsonna után ebben a tiszta ruhában mennek ki a játszótérre.Ezért váltónak is olyan ruhát kérünk, amiben kint lehetnek majd az óvodások, bölcsődések.

Nagy melegben akár többször is megismételjük a mindig nagy sikernek örvendő Spricc party -t, ezért kérnénk, hogy a polcon / zsákban az óvodások esetében legyen mindig egy fürdőruha, bölcsődéseknél úszópelenka.

Köszönjük az együttműködésüket!