2019.08.27
Úszás, korcsolya

ISMÉT INDUL AZ ÚSZÁS

Szeptember 23-a hetétől ismét járnak óvodásaink játékos úszásoktatásra. A helyszín (Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Margit-sziget) változatlan. A „munka” folytonosságát illetve a jókedvet a gyermekek által megszokott oktatók is (Darnyi Tamás Úszóiskola) garantálják.

Első foglalkozások időpontja:
szeptember 24, kedd                    Kék (középső) csoport
szeptember 26., csütörtök           Sárga (kis) csoport és Színes (középső) csoport

Kérjük, hogy szeptember 23-tól, keddenként illetve csütörtökönként, az érintettek készüljenek gyermekeik számára „uszodai csomaggal”.

KORCSOLYASZEZON

Novemberben, az időjárástól illetve a korcsolyapálya nyitásától függően kezdődik a Mackó-Kuckóban a játékos korcsolyaoktatás. A korcsolya-tanulás az 5-6 éves korosztályt, a Kék (nagy) illetve a Színes (középső) csoportot érinti. A gyerekek szerdánként szakoktatótól, a Városligeti Műjégpályán sajátíthatják el a korcsolyázás alapjait.

A korcsolyatanulás pontos kezdéséről értesítjük majd Önöket.