2021.05.31 12:28
Nyárra vonatkozó információk

Júniustól kötetlenebb formában zajlik az élet a Mackó-Kuckóban. Egyre többet fogunk a szabadban tartózkodni. Kérjük, hogy nyáron gyermekeik számára hozzanak be naptejet, vékony sapkát/kalapot, délutánra váltóruhát illetve törölközőt (max. 70x140 cm, jellel ellátva), a nagy melegben a gyerekeket ebéd előtt le fogjuk zuhanyozni.

A legpraktikusabb, ha reggel gyermekeik már abban a ruhában érkeznek, amiben kimehetnek majd délelőtt a játszóterünkre, ugyanis ha az időjárás megengedi, reggeli után rögtön indulunk az udvarra. Ebéd előtt tiszta ruhát vesznek fel a gyerekek és uzsonna után ebben a tiszta ruhában mennek ki a játszótérre. Ezért váltónak is olyan ruhát kérünk, amiben kint lehetnek majd az óvodások, bölcsődések.

Nagy melegben akár többször is megismételjük a mindig nagy sikernek örvendő Spricc party -t, ezért kérnénk, hogy a polcon / zsákban az óvodások esetében legyen mindig egy fürdőruha, bölcsődéseknél úszópelenka.

Nyitva tartásunk nyáron is változatlan:
hétfőtől csütörtökig: 7.00-17.30
pénteken: 7.00-17.00

Csoportösszevonást kis csoportlétszám esetén tervezünk.

A  nyári szünet időpontja, mely alatt az intézmény zárva tart:
július 26., hétfő – augusztus 6., péntek

Kellemes időtöltést kívánunk a nyárra!